Pierogi Warszawa – catering bożonarodzeniowy

catering bożonarodzeniowy

Święta tuż, tuż. Wiele osób w tym czasie zabiera się za przyrządzanie wyjątkowych potraw, które jedzone są tylko ten jeden raz w roku. W niektórych rodzinach do tego grona zaliczają się pierogi z kapustą i grzybami. Szykowanie świątecznego jedzenia ma swój urok, jednak jest bardzo czasochłonne. Obecnie, gdy każda minuta jest na wagę złota, trudno poświęcać całe godziny na przyrządzanie kapusty, lepienie pierogów czy smażenie ryb. Właśnie z tego powodu wiele osób decyduje się na catering bożonarodzeniowy. Pan Pierożek – pierogi Warszawa to jedna z wielu firm, oferująca tego typu usługi w stolicy.

Catering bożonarodzeniowy na każdą kieszeń

Według specjalistów najbliższe Święta Bożego Narodzenia będą należały do najdroższych od 7 lat. Ceny niemal wszystkich produktów spożywczych zostały znacznie podwyższone. Oznacza to, że wydamy znacznie więcej nie tylko na prezenty, ale też na świąteczne smakołyki. Dodając do tego czas, który musimy poświęcić na ich przygotowanie, catering bożonarodzeniowy wydaje się świetnym pomysłem.

Ogrom obowiązków i brak wolnego czasu sprawiają, że nawet podczas Świąt Bożego Narodzenia możemy mieć trudności z zorganizowaniem rodzinnego lepienia pierogów czy szatkowania kapusty. Oszczędź sobie nerwów i zamów catering bożonarodzeniowy. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują tego typu usługi. Wśród nich możesz odnaleźć przedsiębiorstwa, zajmujące się produkcją na masową skalę, ale też miejsca, które do każdego klienta podchodzą indywidualnie, jak na przykład firma Pan Pierożek – pierogi Warszawa. Poznaj ofertę cateringu bożonarodzeniowego i ciesz się spokojem podczas świątecznych dni.

Oferty cateringu bożonarodzeniowego

Pierogi Warszawa, kutia, ryba po grecku czy tradycyjny barszcz – to tylko niektóre z wielu dań, które mogą zagościć na twoim stole, jeśli skorzystasz z cateringu bożonarodzeniowego. Możesz zdecydować się jedynie na potrawy wigilijne lub zamówić dania na cały okres świąteczny. Warto pamiętać, by zamówienia składać odpowiednio wcześniej. Wspomniana wyżej firma Pan Pierożek przyjmuje je jedynie do 16.12.2017, aby móc spokojnie zrealizować wszystkie oczekiwania klientów.

Wbrew pozorom catering bożonarodzeniowy wcale nie należy do najdroższych. Nie musisz też decydować się na ogromne ilości wybranych dań. Aby twoje zamówienie zostało zrealizowane, wystarczy jeśli poprosisz o minimum 1 litr zupy i minimum 0,5 kg pozostałych potraw. Kilkuosobowa rodzina z pewnością podoła takim porcjom. Cena cateringu bożonarodzeniowego waha się w zależności od firmy, którą wybierzesz. Pan Pierożek proponuje następujące ceny hurtowe za poszczególne pozycje:

  • tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami – 26zł/kg
  • kapusta wigilijna z grzybami – 18z/kg
  • ryba po grecku – 6zł/250g
  • barszcz czerwony – 9zł/1l
  • śledź w oleju – 30zł/1kg.

To tylko niektóre propozycje z szerokiej oferty cateringu bożonarodzeniowego. Pozostałe ceny sprawdzisz stronie internetowej firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *