Restauracja Magdy Gessler warta grzechu?

restauracja magdy gessler

Magdy Gessler chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana restauratorka regularnie gości na ekranach naszych telewizorów, opowiadając o kulinariach, ale też zdradzając tajemnice z życia prywatnego. Ta budząca kontrowersje kobieta przyciąga widzów swoją energią i szczerością, a jej restauracje możemy odnaleźć w wielu miejscach w Polsce. Najwięcej lokali z nazwiskiem Magdy Gessler odnajdziemy oczywiście w Warszawie. To właśnie w stolicy znajdują się także restauracje, nie należące bezpośrednio do gwiazdy, jednak mające z nią wiele wspólnego. Poznaj wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy.

Restauracja Magdy Gessler jest charakterystyczna

Magda Gessler w wielu wywiadach, ale także w swoim programie, często podkreśla, że bardzo ceni prawdziwą polską kuchnię. To właśnie nasze rodzime dania odnajdziemy w miejscach, należących do restauratorki. Magda Gessler stara się zadbać o swoich gości, serwując im smaczne, zdrowe i prawdziwe polskie jedzenie, przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych składników. Właśnie z tego powodu jej restauracje cieszą się nieustanną popularnością.

Oprócz wyśmienitych polskich dań, restauracja Magdy Gessler ma także inne cechy charakterystyczne. Nie sposób bowiem nie zwrócić uwagi na wyjątkowy wystrój tych miejsc. Każda z restauracji Magdy Gessler wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem. Dodatki z żywych kwiatów, mnóstwo nastrojowych lamp czy ręcznie malowane, unikatowe obrazy przyczyniają się do niezwykłej atmosfery, której z pewnością nie zapomni nikt, kto choć raz przekroczy próg lokalu restauratorki. Ciepłe kolory w połączeniu z pyszną kuchnią to strzał w dziesiątkę.

Nieoczywista restauracja Magdy Gessler

Magda Gessler przyłożyła swoją rękę do wielu warszawskich lokali. Prócz AleGlorii, Polki czy U Fukiera restauratorka ma lub miała udziały także w innych restauracjach, jak np. w restauracji Zielnik na warszawskim Mokotowie. To właśnie ten ostatni lokal został założony przez restauratorkę wraz z jej ówczesnym partnerem. Obecnie Magda Gessler wciąż ma udziały w restauracji.

Zielnik swoją stylistyką niewątpliwie nawiązuje do stylu Magdy Gessler, choć jest nieco bardziej ułożony. W menu odnajdziemy oczywiście dania kuchni polskiej, wyśmienicie przyrządzone przez najlepszych szefów kuchni. Wystrój restauracji to połączenie stonowanej elegancji z ciekawymi dodatkami w postaci ręcznie malowanych obrazów, przedstawiających zioła.

Latem Zielnik przyciąga gości ogródkiem, usytuowanym w pobliskim parku. Rozmiary ogródka oraz możliwość odseparowania swojego sektora od innych gości sprawiają, że cieszy się on naprawdę dużą popularnością. Zimą Zielnik przyciąga ciepłem i obietnicą niezwykłych doznań kulinarnych. To niewątpliwie miejsce, które warto odwiedzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *